ZABAWKI EDUKACYJNE

Aktywne filtry

 • Drewniana przeplatanka...
  63,60 zł

  Drewniana przeplatanka Drzewo z serii Tropik francuskiej marki JANOD rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. małą motorykę, koncentrację i cierpliwość. 

 • Sortowanie kolorów...
  143,00 zł

  Gra w dopasowywanie kolorów Wieloryby francuskiej marki JANOD to kreatywna zabawka dla kilkulatka, który uczy się rozróżniać i dopasowywać kolory i kształty oraz trenuje chwyt i tzw. małą motorykę.

 • Drewniana układanka...
  98,00 zł

  Drewniana układanka Orientacja w przestrzeni Kot i mysz francuskiej marki JANOD to idealna zabawka edukacyjna dla dzieci od 3. roku życia. Pomoże ona maluchom zrozumieć zależności przestrzenne i wzbogaci ich słownictwo w określenia, związane z położeniem.

 • Drewniana układanka...
  82,00 zł

  Drewniana układanka logiczna Algorytmy Żaba francuskiej marki JANOD to idealna zabawka edukacyjna dla dzieci od 3. roku życia. Pomoże ona maluchom zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe i ciągi logiczne.

 • Drewniany kulodrom...
  165,00 zł

  Drewniany kulodrom Gąsienica francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Zestaw składa się z dwupiętrowej rampy-łąki z okrągłymi okienkami, przez które można wrzucać piłeczki, aby toczyły się w dół. Trzy piłeczki w różnych odcieniach fioletu ułożone kolejno tworzą małą sympatyczną gąsieniczkę.

 • Łamigłówka Żuczek...
  98,00 zł

  Łamigłówka Żuczek Bugzzle. Ułóż brzuszek żuczka. Wybierz wyzwanie i odtwórz wzór na załączonych kartach. Zestaw zawiera 18 półokrągłych puzzli i 40 kart. Zawiera 18 dwukolorowych elementów, 40 kart z wyzwaniami i podstawkę w kształcie żuczka

 • Układanka drewniana...
  131,00 zł

  Układanka magnetyczna Uczę się kolorów francuskiej marki JANOD to idealny sposób na naukę i zabawę w jednym. W zestawie znajduje się drewniana tabliczka magnetyczna z podstawkami, 42 kolorowe magnetyczne kółka, 10 dwustronnych obrazków z zadaniami oraz kreda. Na tabliczce można pisać i rysować za pomocą kredy, a także umieszczać na niej ilustracje i wypełniać polecania, używając magnesów w odpowiednich kolorach.

 • Wielofunkcyjny wulkan...
  145,00 zł

  Drewniana wielofunkcyjna kostka aktywizująca z kolekcji Dinozaury francuskiej marki Janod rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. rozróżnianie i dopasowywanie kształtów czy tzw. małą motorykę. 

 • Drewniana tablica...
  109,00 zł

  Drewniana tablica manipulacyjna Farma francuskiej marki JANOD to idealna zabawka edukacyjna dla dzieci od 3. roku życia. Zabawka posiada 5 rodzajów zamknięć, z których każde coś otwiera, ujawniając nowych bohaterów gospodarskiej scenki: drewniana zapadka prowadzi do zagrody z krówką, kłódka na kluczyk – do traktora, zasuwka – do naczepy z sianem, pod którym śpią kózki, łańcuch – do kociego domku, a zatrzask – do kurnika. 

 • Puzzle Uczę się liczyć...
  85,00 zł

  Puzzle z drewnianymi cyframi z serii Pure francuskiej marki JANOD to duża (bo ponad metrowa) układanka, która pomoże dziecku w przyswojeniu sobie umiejętności liczenia i rozpoznawania cyfr od 1 do 10. Składa się z 20 elementów: 10 okrągłych puzzli z kartonu, które należy połączyć ze sobą we właściwej kolejności oraz 10 drewnianych przestrzennych cyfr – do umieszczenia w odpowiednich miejscach na tych puzzlach jako planszach. 

 • Magnetyczny labirynt...
  92,00 zł

  Magnetyczny labirynt Ocean francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka manipulacyjna dla małych dzieci, która rozwija m.in. chwyt i koordynację ręka-oko.